HAKKIMIZDA

 

 

1997 Yılında başlayan ticari hayatımızdan edindiğimiz tecrübeleri 2017 Yılında

 

N İ L O S H K A markamıza taşıdık.

 

 

N İ L O S H K A , modern kadın yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımları olan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. 

 

Çıktığımız bu yolda Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  ve sizlerden gelen önerileri de değerlendirerek, Dünya modasını aynı anda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Daima kusursuz, daima etkileyici... İdeal kombinleriniz her ne tarz olursa olsun, en önemli tamamlayıcısının mükemmel ayakkabılarınızın olacağını biliyoruz.

 

 

N İ L O S H K A Ailesi Olarak ;

 

Bilgimizi , Donanımımızı ve Deneyimlerimizi bu saydığımız ilkeler doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerimize aktarmaya çalışıyoruz.

 

Dünyanın Ayakkabı ve Tekstil gözdesi olan Türkiye 'de olmanın avantajlarını da kullanarak, her farklı stile ve kombine uygun birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesi ile, birçok Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz,

 

En Trend Topuklu bayan ayakkabı, SandaletSneakersStiletto ,Terlik , Bot ve Çizme Tasarımlarımızla adımlarınızı hep dikkat çekici kılacaklarını düşünüyoruz.

 

Kadın ayakkabı modellerimiz gündüz ofiste, gece ise davetlerde en şık adımlarınız için farklı malzeme, aksesuar, renk ve tasarım seçenekleri ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

 

 

N İ L O S H K A 'da  müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi ve çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

 

N İ L O S H K A ’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, çok kısa bir zamanda dünya markası olma yolunda

 

hızla ilerliyen güvenilir, zevkli, güçlü, pozitif ve heyecanla büyüyen dijital bir markadır...

 

 

 

 

 

Mükemmel bir stil, Mükemmel Ayakkabıyla Başlar...

 

 

  

 

  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR