HAKKIMIZDA

1997 Yılında başlayan ticari hayatımızdan edindiğimiz tecrübeleri 2017 Yılında NİLOSHKA SHOES markamıza taşıdık.

NİLOSHKA SHOES , modern kadın yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımları olan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. 

Çıktığımız bu yolda Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  ve sizlerden gelen önerileri de değerlendirerek, Dünya modasını aynı anda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

NİLOSHKA SHOES Daima kusursuz, daima etkileyici... İdeal kombinleriniz her ne tarz olursa olsun, en önemli tamamlayıcısının mükemmel ayakkabılarınızın olacağını biliyoruz.

NİLOSHKA SHOES Ailesi Olarak ;

Bilgimizi , Donanımımızı ve Deneyimlerimizi bu saydığımız ilkeler doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerimize aktarmaya çalışıyoruz.

Dünyanın Ayakkabı ve Tekstil gözdesi olan Türkiye 'de olmanın avantajlarını da kullanarak, her farklı stile ve kombine uygun birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesi ile, birçok Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz en Trend Topuklu bayan ayakkabı, Sandalet, SneakersStiletto ,Terlik , Bot ve Çizme Tasarımlarımızla adımlarınızı hep dikkat çekici kılacaklarını düşünüyoruz. Kadın ayakkabı modellerimiz gündüz ofiste, gece ise davetlerde en şık adımlarınız için farklı malzeme, aksesuar, renk ve tasarım seçenekleri ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

  

Çerez Kullanımı