İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

 

 

Siparişimdeki Ürün ya da Ürünleri Nasıl İade Edebilirim

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerde herhangi bir üretim ile ilgili kusur veya hata tespit edildiği taktirde, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 Gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkotları üzerinde olmak koşulu ile iadesi gerekmektedir. 

İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa , siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen İade & Değişim formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade paketinizi aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri ile anlaşma cari kodu üzerinden kargo ücretinin ödemesini yapmak koşulu ile gönderi yapabilirsiniz.

  

 

SİPARİŞİMDEKİ ÜRÜNLERİ HANGİ ŞARTLARDA İADE EDEBİLİRİM ?

 

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

 

.     İadenizi siparişinizi teslim aldıktan 15 Gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.  

.     Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

.     Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

.     Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı , herhangi bir kir izi yada yıpranma olmamalıdır.

 

 

İADE ETME SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız , ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  

 

ÜCRETSİZ KARGO KAMPANYASINDAN YARARLANDIĞIM BİR SİPARİŞTE İPTAL / İADE YAPARSAM NE OLUR ?

 

Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup , iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa  , siparişinizdeki tüm ürünleri iade ediyorsanız , ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır. ( İadeniz 14,99 TL den başlayan kargo ücreti düşülerek yapılır. )

  

İADE KARGO MASRAFLARINDAN KİM SORUMLU OLACAKTIR ?

 

Üründe firmamızdan kaynaklı herhangi bir kusur , ayıp ürün durumu mevcut değil ise anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının cari kodları üzerinden yaptığınız gönderilerde 14,99 TL den başlayan bir kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. Ayıplı ve Hatalı ürün gönderimlerinde kargo masrafları firmamıza aittir.

  

İADE ETTİĞİM ÜRÜN / ÜRÜNLERİN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK ?

 

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra , En geç 15 iş günü içerisinde para iadeniz ödeme şeklinize göre kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartınıza. Havale - EFT yaptıysanız bizimle paylaşmış olduğunuz İBAN numaranıza yapılacaktır.

Kredi iadelerinde kartınıza iadenin yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hala şüpheleriniz var ise lütfen destek@niloshka.com mail adresimize talebinizi iletin.

Yada 0 850 450 15 12 müşteri hizmetlerini arayın.

 

NOT : Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde para iadenizin tekrar kartınıza yansıması 3-7 iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir. 

Banka kartı debit kart ile yapılan alışverişlerde para iadenizin hesabınıza yansıması 7-14 iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir. ( Kartınızın bankasına göre bu süre değişiklik gösterebilir. )

  

YANLIŞ VE KUSURLU ÜRÜN GÖNDERİMİNDE NE YAPMALIYIM ?

 

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından anlaşma cari kodu ile karşı ödemeli olarak iade gönderiniz. Siparişi ödeme şeklinize göre para iade talebiniz işleme alınacaktır.

  

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE SÜRECİ ?

 

Tüm ürünler için geçerli 2. Üründe %50 indirim uygulamasına dahil ürünlerimizde iade sürecimizden yararlanmak isterseniz eğer ; 2. Üründe %50 indirim uygulaması kapsamından çıkacaktır ve tek ürün üzerinden iade işleminiz gerçekleşecektir.   

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR