WHOLESALE WOMEN SHOES & ACCESSORY TURKEY

 

Women shoes producer in Turkey, High quality women shoes, heels, platform, shoes design accessory / Turkey, bulk women shoes Turkey, İstanbul, İzmir
Please Contact: +90 552 474 1 512 over WhatsApp

Click To See All Models

 

 

ÜRETİM VE TERMİN

 

N İ L O S H K A Toptan Ayakkabı ve Aksesuar kolleksiyonlarımızı toptan olarak temin edebilirsiniz. Ürünlerin temin süresi sipariş adetine göre 7-14 gün arasında değişim gösterir. Termin süreleri, fiyat ve detaylı bilgi için aşağıdaki telefon ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

AYAKKABI VE AKSESUAR TOPTAN

 

N İ L O S H K A  Bayan ayakkabı ve bayan aksesuar toptan alımları için bize ulaşabilirsiniz. Yerli ve ithal üretimlerimizi toptan olarakta temin edebilirsiniz. Ayakkabı kategorisinde toptan satın alabileceğiniz ürünler bayan bot, klasik bayan ayakkabı, çizme, sandalet, günlük ayakkabı, snraker, stiletto, dolgu topuklu ayakkabı, platfrom ayakkabı, topuklu ayakkabı, ucuzluktaki ürünler, ithal sandalet, ithal aksesuarlı ürünler, terlik, hakiki deri ayakkabılardır. Aksesuar kategorisinde toptan satın alabileceğiniz ürünler çanta, kolye,  yüzük, küpe bileklik, saç tokası, şapka ve benzeri tamamlayıcı bayan aksesuarlarıdır. Kollesiyonumuzu mevcut kategorilerimizden inceleyebilirsiniz.. Web sitemizde yer alan fiyatlar perakende satış fiyatlarımızdır. Ürünlerimizin toptan satış fiyatları ile ilgili lütfen iletişime geçiniz.

 

 

YURİÇİ VE YURTDIŞI TOPTAN SATIŞ

 

Ürünlerin AR-GE süreci tamamlandıktan sonra, üretim aşamasına geçilir. Ünler kriter yapılarına göre İzmir ve İstanbul'daki üretim bantlarına listelenir ve üretim başlamış olur. Siparişlerinizin kalite kontrolü tamamlandıktan sonra sevkiyata hazır hale gelir.

 

N İ L O S H K A Yurtdışı gönderileri de yapmaktadır.

 

 

AR-GE VE TASARIM

 

Yeni sezon AR-GE ve Koleksiyonlarımızı kendi bünyemizde gerçekleştirip ürettirmekteyiz. Ürünlerimiz sürekli güncellenmektedir. Toptan model temini Türkiye mevsim şartlarına göre yapılabilmektedir.

 

 

Toptan Ayakkabı & Aksesuar İletişim

 

Tel: +90 850 450 1 512  ( Hafta içi sabah 9:30- 17:00 arası )

 

WhatsApp: +90 552 474 1 512 ( Yazışmanızı Öneririz )

 

E-posta: [email protected]

 

 

 

Çerez Kullanımı